6-10.12.2023 / Białystok

ŻUBROFFKA goes TECHNO: Milena Glowacka live, Phil Jensky, Vi, Dtekk

Rozpoczęcie: 12 czerwca 2021 23:00
Zakończenie: 13 czerwca 2021 05:00
Kategoria: 2021 Koncert
Lokalizacja: FOMO klub

ŻUBROFFKA goes TECHNO: Milena Glowacka live, Phil Jensky, Vi, Dtekk

Razem z FOMO klub zapraszamy na tegoroczną odsłonę kultowej już imprezy ŻUBROFFKA goes TECHNO!

12 czerwca 2021, godz. 23:00
FOMO klub, ul. Białówny 9/1
bilety: 20/30 zł  

Milena Glowacka
Producentka, sound designerka i liveact performerka, która od 2013 roku rozwija swój styl, jednocześnie praktykując producencki warsztat. Muzyka Mileny to podróż przez hipnotyczne, atmosferyczne i dystopijne techno, w którym łatwo się zapomnieć. Występowała w takich europejskich klubach, jak Tresor w Berlinie, Zodiak w Brukseli, Corsica Studios w Londynie czy Kablys w Wilnie. Jej produkcje ukazały się kilkakrotnie w labelu Semantica oraz Delirio i About Blank. W grudniu 2018 wydała swój debiutancki winyl, EP-kę „Immensity” (Delirio).

https://soundcloud.com/milenaglowacka

Phil Jensky
Zaczął didżejować w 2005 roku i od tego czasu stał się jednym z najbardziej renomowanych didżejów w Polsce. Urodził się ze znacznym ubytkiem słuchu, co zmusiło go do noszenia aparatów słuchowych, stało się też genezą jego pseudonimu „Deaf Can Dance” pod którym zaczął promować scenę orientalną i downtempo oraz przezwyciężać wyzwania, przed którymi stanął: „Nigdy nie chciałem być postrzegany jako osoba z problemami ze słuchem. Chciałem być traktowany tak samo jak inni. Przez długi czas nawet moi znajomi nie wiedzieli o mojej dysfunkcji i o tym że używam aparatu słuchowego. Z biegiem czasu zauważyłem, że nabrałem większego dystansu do tej sytuacji, zmieniając swoją słabość w siłę”. Jako ambasador marki BURN Residency wystąpił na festiwalu Audioriver i w najbardziej renomowanych polskich klubach, m.in. warszawskiej Smolnej. Współpracował z BURN Energy przy projektach skupionych na muzyce elektronicznej i kulturze klubowej. Przez wiele lat prowadził swoją słynną w Polsce audycję „Obcy w nocy” w Klubie RMF i houseradio.pl, do której zapraszał znakomitych gości. Grał we wszystkich liczących się klubach w Polsce, dzielił deki z największymi sławami, wielokrotnie odwiedzał Gruzję, występował na najważniejszych festiwalach.

Vi
Za deckami od 2016, od 2020 roku reprezentantka kolektywu SLAP. Swoją selekcję i technikę zaprezentowała w wielu ważnych klubach i na festiwalach w Polsce, jak również w berlińskim HÖR. Rozpoznawalna dzięki głębokiemu, surowemu techno, w swoich setach przechodzi od przestrzennych, głębokich ballad do szybkiego, galopującego groove’u.

https://soundcloud.com/vi-official

DTEKK / Jędrzej Dondziło (Up To Date Festival)
DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury. Pomysłodawca, koordynator i dyrektor programowy Up To Date Festival. Współtwórca kolektywu i wytwórni płytowej Technosoul. Inicjator hasła Pozdro Techno oraz wydarzeń Salon Ambientu i Secret Location. Debiutował w klubie Metro. Na przestrzeni lat był wielokrotnie nagradzany zarówno za swoją działalność promotorską, jak i muzyczną (DJ numer 1 w Polsce w plebiscycie portalu muno.pl). To jeden z najbardziej konsekwentnych i doświadczonych polskich didżejów. Jego sety, grane wyłącznie z płyt winylowych, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w techno, z drugiej – bliski jest mu ambient i muzyka eksperymentalna. Specjalne miejsce w jego repertuarze mają takie gatunki jak electro czy italo disco. Występował w całej Polsce, grał na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych i wielokrotnie za granicą.

https://soundcloud.com/dtekk