9-13.06.2021 / Białystok

ŻUBR w marcowych podróżach

ŻUBR w marcowych podróżach

Po mroźnym Berlinale, w marcu zaczynamy pracę nad programem pełną parą! Rozpoczynamy nabór filmów już na początku marca, a także wyruszamy z ZUBROFFKA, aż na 3 festiwale.

W marcu możecie spotkać ZUBROFFKOWA ekipę aż na 3 festiwalach filmowych, gdzie będziemy pokazywać specjalne zestawy naszych filmów, poszukiwać nowych talentów i nawiązywać kontakty, aby grudniowa jubileuszowa 10. edycja MFFK ZUBROFFKA naprawdę zapadła Wam w pamięć!

4-7 marca możecie nas spotkać w mieście Muminków – Tampere, gdzie w okolicach doliny muminków i stolicy fińskich pączków, odbywa się jeden z największych festiwali krótkich filmów na świecie. W konkursie organizatorzy pokażą jeden polski film – OBIEKT w reż. Pauliny Skibińskiej, która miesiąc temu odbierała nagrodę specjalną jury na festiwalu w Sundance.

11-15 marca wracamy na Północ! Tym razem nasza ekipa wyrusza do Glasgow na zaproszenie organizatorów festiwalu krótkich filmów Glasgor Shorts.

24-27 marca wyruszamy na zachód Polski, do stolicy wielkopolski – Poznania, na zaprzyjaźniony  z nami festiwalu Short Waves. Pokażemy specjalny, bardzo krwiożerczy zestaw MIDNIGHT SHORTS.

Do zobaczenia na trasie, mobilki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *