9-13.06.2021 / Białystok

ŻUBROFFKA najeżdża Lajkonika

ŻUBROFFKA najeżdża Lajkonika

W dniach od 27 maja do 1 czerwca nasza delegacja opuszcza Podlasie na rzecz Krakowskiego Festiwalu Filmowego, jednej z największych imprez filmowych w Polsce.

Na liście gości, jak i w selekcji konkursowej znalazło wiele znanych nam i ZUBROFFKowej publiczności twarzy. W programie festiwalu znalazło się również wiele produkcji reżyserów i reżyserek doskonale znanych białostockiej publiczności. Svetlana Filippova, uznana rosyjska animatorka, która poprowadziła warsztaty dla uczniów supraskiego Liceum Plastycznego, zaprezentuje swój nowy film BRUTUS. Filip Syczyński, który wyjechał w ubiegłym roku z Białegostoku z nagrodą dla najlepszego filmu niezależnego, pokaże swój (długo przez nas wyczekiwany) surrealistyczny musical o romansie dwóch koszty na śmieci (?!) – trailer. Nie możemy się doczekać również nowego filmu Pawła Jóźwika-Rodana, którego poprzednie filmy wielokrotnie prezentowaliśmy na Podlasiu, a także poprowadził u nas warsztaty filmowe.

To tylko dosłownie zajawka tego, co planujemy zobaczyć i podejrzeć w Krakowie. Pełny program festiwalu znajdziecie TUTAJ.

Do zobaczenia w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *