7-11.12.2022 / Białystok

Harmonogram festiwalu!

Harmonogram festiwalu!

4 grudnia (środa)

12:00 Supraśl/Liceum Plastyczne – Plac Kościuszki 1
Pokaz animacji SVETLANY FILIPPOVEJ

godz. 13:30 Instytut Socjologii UwB – Plac Uniwersytecki 1, sala 48
Pokaz zestawu OBLICZA ISLAMU

godz. 16:00 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe CAŁY TEN ŚWIAT cz. I

godz. 18:00 Galeria Arsenał – elektrownia – ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
Pokaz krótkometrażowych filmów z izraelskiego festiwalu
filmów fantastycznych UTOPIA IMAGINATION FUTURE

godz. 18:00 Białowieża/Kino Żubr – ul. Sportowa 17
Pokaz zestawu NOWA SERBSKA ANIMACJA

godz. 19:00 kino Forum – ul. Legionowa 5
Otwarcie wystawy fotografii AROUND THE BLACK SEA

godz. 20:00 Augustów/kino ISKRA – ul. 3 Maja 38
Pokaz zestawu LATVIAN SHORTS

godz. 19:30 kino Forum – ul. Legionowa 5
Uroczyste otwarcie festiwalu OSCAROWE NOMINACJE: KRÓTKOMETRAŻOWY FILM FABULARNY

godz. 22:30 Zmiana Klimatu – ul. Warszawska 6
Pokaz zestawu MIDNIGHT SHORTS vol. II

5 grudnia (czwartek)

godz. 11:30 Społeczne Liceum Ogólnokształcące – ul. Mickiewicza 95
Pokaz zestawu NOWA SERBSKA ANIMACJA

godz. 12:30 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 – ul. Narewska 11, sala 6
Pokaz filmów FROM RUSSIA WITH WHAT?

godz. 15:00 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe STUDENCI cz. I

godz. 15:30 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe OKNO NA WSCHÓD cz. I

godz. 17:00 Galeria Arsenał – elektrownia – ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
Pokaz ANIMOWANE FILMY DOKUMENTALNE

godz. 17:00 Narewka/Gminny Ośrodek Kultury – ul. Nowa 3a
Pokaz zestawu filmów gruzińskich z BATUMI ART-HOUSE FILM FESTIVAL

godz. 17:45 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe NIEZALEŻNI cz. I

godz. 18:45 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe OKNO NA WSCHÓD cz. II

godz. 20:00 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe STUDENCI cz. II

godz. 21:45 klub FAMA – ul. Legionowa 5
Otwarcie wystawy komiksu NA WŁASNY KOSZT. KOMIKSOWY PAMIĘTNIK BYWALCA BURDELI

godz. 22:00 klub FAMA – ul. Legionowa 5 – bilet: 5 zł
ANIMATED KARAOKE BATTLE/Animowana Bitwa Karaoke
Facebook event
Party: DJ 3k_sha (CZ/SK)
6 grudnia (piątek)

godz. 12:00 VI Liceum Ogólnokształcące – Czytelnia – ul. Warszawska 8
Pokaz zestawu BUŁGARIA – ŚLADY MŁODEJ REWOLUCJI

godz. 13:00 Supraśl/Liceum Plastyczne – Plac Kościuszki 1
Pokaz zestawu SŁOWACKIE TELEDYSKI ANIMOWANE

godz. 13:45 Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB – ul. Świerkowa 20
Pokaz zestawu BERLIN STORIES

godz. 14:00 Michałowo/Pracownia Filmu, Dźwięku i Fotografii – ul. Fabryczna 33
Pokaz filmów FROM RUSSIA WITH WHAT?

godz. 14:30 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe AMATORZY

godz. 15:00 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe STUDENCI cz. I

godz. 16:00 Wydział Prawa UwB – ul. Mickiewicza 1
UKRAINIAN ANGRIES – krótkie filmy z Ukrainy

godz. 17:00 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe OKNO NA WSCHÓD cz. I

godz. 17:30 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe NIEZALEŻNI cz. I

godz. 18:00 Suwałki/Suwalski Ośrodek Kultury – ul. Jana Pawła II 5
Pokaz filmów litewskich LITHUANIAN SHORTS: BEST OF THE BEST
godz. 19:00 Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia” – ul. M. Skłodowskiej-Curie 8/1
Pokaz filmów gruzińskich z BATUMI ART-HOUSE FILM FESTIVAL

godz. 19:00 Zmiana Klimatu – ul. Warszawska 6
Pokaz zestawu SŁOWACKIE TELEDYSKI ANIMOWANE

godz. 20:00 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe NIEZALEŻNI cz. II

godz. 20:30 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe CAŁY TEN ŚWIAT cz. II

godz. 22:30 klub FAMA – ul. Legionowa 5 – bilety: 10 zł/15 zł
Koncert: AURICOM/uptodate.pl/(PL), TOMMY CASH (EE), SON OF KICK feat. MARGER (UK)
7 grudnia (sobota)

godz. 11:00 klub FAMA – ul. Legionowa 5
PARAUSZEK I PRZYJACIELE – krótkometrażowe kino dla dzieci

godz. 11:00 Gran Vía Centrum Języka i Kultury Hiszpańskiej – ul. Lipowa 6
HISZPAŃSKIE ŚNIADANIE FILMOWE

godz. 12:30 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe AMATORZY

godz. 13:30 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe OKNO NA WSCHÓD cz. II

godz. 15:15 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe STUDENCI cz. II

godz. 16:30 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe CAŁY TEN ŚWIAT cz. I

godz. 17:45 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokazy konkursowe NIEZALEŻNI cz. II

godz. 18:30 Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia” – ul. M. Skłodowskiej-Curie 8/1
Panel dyskusyjny: W GĄSZCZU FESTIWALI. F JAK FILM, F JAK FESTIWAL

godz. 19:30 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokazy konkursowe CAŁY TEN ŚWIAT cz. II

godz. 20:00 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokaz zestawu OSCAROWE NOMINACJE: FILM ANIMOWANY

godz. 21:00 Pałac Branickich – Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku – ul. J. Kilińskiego 1
Pokaz serii LEGENDY STAREJ PRAGI

godz. 22:30 klub FAMA – ul. Legionowa 5 – bilety: 25 zł/35 zł
Koncert: MAD PROFESSOR (UK) + Sister Aisha (UK) CONGO NATTY (UK) + Congo Dubz (UK) + Tenor Fly (UK)

8 grudnia (niedziela)

godz. 11:00 Zmiana Klimatu – ul. Warszawska 6
ENGLISH BREAKFAST – pokaz nagrodzonych filmów z festiwalu ENCOUNTERS

godz. 11:00 klub FAMA – ul. Legionowa 5
„WIELKI PIKNIK” I WIELKIE… SZYCIE – pokaz filmów dla dzieci
godz. 13:30 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokaz zestawu JAPAN MEDIA ARTS
godz. 14:00 klub Gwint – ul. Zwierzyniecka 10
Pokaz filmów litewskich LITHUANIAN SHORTS: BEST OF THE BEST

godz. 15:00 Camera Cafe – ul. Lipowa 14 lok. 11
Pokaz zestawu filmów karaibskich CARIBBEAN CORNER

godz. 16:00 klub Gwint – ul. Zwierzyniecka 10
Pokaz zestawu LATVIAN SHORTS

godz. 17:00 kino Forum – ul. Legionowa 5
Pokaz filmów członków JURY

godz. 19:00 kino Forum – ul. Legionowa 5 – bilety: 10 zł/15 zł
Uroczyste ogłoszenie wyników Festiwalu
Koncert: TRAINS OF THOUGHTS LIVE – SOFA SURFERS (Markus Kienzl, Wolfgang Frisch & Timo Novotny)

Na wszystkie filmowe pokazy – wstęp wolny!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *